با سفر ریاست محترم جمهوری به استان ۶ پروژه و با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال برای ساخت راههای روستایی استان به تصویب رسید.

معاون فنی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: پس از سفر ریاست جمهوری و مناسب شدن شرایط آب و هوایی و نیز ابلاغ اعتبارات عمرانی، اجرای پروژه های ساخت راههای روستایی بیش از گذشته در استان شدت گرفته است.
قاسم دبوری فریمانی شامگاه گفت: با سفر ریاست محترم جمهوری به استان ۶ پروژه و با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال برای ساخت راههای روستایی استان به تصویب رسید.
ساخت راه روستایی قرمسه به چارقلی در گمیشان، بندبصیرآباد به پنج پیکر در حوزه بندرترکمن و گمیشان و اسلام آباد شاده به بزرگراه در کردکوی از جمله آنهاست که در حوزه غرب استان قراردارد.
برای حوزه شرق استان نیز ساخت راههایی همچون کردآباد، آزادتپه به پیرواش و آشوربای به اوچ تپه در علی آباد و آق قلا، اخلی فجر در رامیان و قورچای حاجی نبی در آزادشهر به تصویب رسیده که تمامی آنها در مرحله های مختلف اجرا قرار دارند.
با اضافه شدن این راهها به حوزه راههای روستایی، تعداد روستاهای بالای ۲۰ خانوار به ۸۹۰ روستا می رسد که از راه مناسب و دسترسی برخوردارند.

  • منبع خبر : صداوسیما