معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: ۱۶۵۰ دستگاه ناوگان عمومی اعم از اتوبوس، مینی بوس و سواری با دو هزار و ۸۰۰ راننده در خدمت مسافران نوروزی گلستان هستند.

محسن عامریون بعدازظهر دوشنبه در جلسه بررسی و هماهنگی کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اظهارکرد: هزار و ۶۵۰ دستگاه ناوگان عمومی اعم از اتوبوس، مینی بوس و سواری در گلستان با دو هزار و ۸۰۰ راننده در خدمت مسافران نوروزی استان هستند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به آغاز پیش فروش بلیط ها و در پیش بودن سفرهای نوروزی، گفت: ناوگان عمومی حمل و نقل استان از طریق ۷۳ شرکت و پنج پایانه مسافری به مردم خدمات رسانی می کنند.

وی افزود: ناوگان فوق العاده هم برای برخی از مسیرهای پرتقاضا پیش بینی شده است.

عامریون بیان کرد: نرخ کرایه اتوبوس ها و سایر ناوگان حمل و نقل عمومی هم از سوی ستاد سازمانی در حال اصلاح و تعدیل است و برای تامین سوخت و روغن و تامین صورت وضعیت ناوگان نیز رایزنی ها و اقدامات لازم انجام شده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان افزود: اعزام بخشی دیگر از کاروان های راهیان نور شامل دانشجویان و بسیج محلات هم شروع شده که نقش صنوف حمل و نقل در این زمینه بسیار پررنگ بوده است.

عامریون ادامه داد: در بخش حمل و نقل کالا هم ناوگان و رانندگان این بخش برای جابجایی کالاهای اساسی و ضروری مردم به ویژه اقلام مورد نیاز ماه مبارک رمضان به طور شبانه روزی در ایام نوروز اهتمام ویژه دارند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر