مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان گفت: هیچ یک از نانوایی‌ها استان (واحدهای خبازی) حق تعطیلی واحدهای خود را به صورت خودسرانه و خارج از تعطیلی ایام مشخص شده، ندارند.

تقی حسام اظهارداشت: در روزهای نخستین از سال جاری، چندین موردگزارش تلفنی از طریق شماره ۱۳۵ مبنی بر تعطیلی چندین نانوایی در مرکز استان و روستاهای گرگان داشتیم که بررسی‌های لازم را همکاران ما موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی بیان کرد: در این بررسی‌ها مشخص شد ۳۵ مدیر واحد نانوایی در سطح شهرستان گرگان (۱۴ نانوایی شهری و ۲۰ نانوایی روستایی) بدون دریافت مجوزی و خودسرانه اقدام به تعطیلی واحدهای خود به خصوص در روزهای اول و دوم فروردین ماه کردند.

وی تصریح کرد: مدیران و مسوولان این نانوایی به تعزیرات حکومتی فراخوانده شدند و پرونده‌های مربوطه در دست بررسی و نوبت رسیدگی قرار دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان تاکید کرد: هیچ مدیر و مسوول نانوایی در این استان (اعم از شهری یا روستایی) حق تعطیلی خودسر را ندارد و باید تعطیلی‌های مازاد از تعطیلی هفتگی را از قبل اعلام کند تا تصمیم‌گیری‌های لازم را برای تامین نان جامعه هدف محله مورد نظر انجام شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا