فرمانده انتظامی گنبدکاووس از شناسایی و دستگیری پنج متهم به قتل که اواسط مهرماه جاری در یک مراسم عروسی اقدام به نزاع دسته جمعی و قتل جوانی شده بودند، پس از حدود یک ماه متواری بودن، توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

به گزارش ارسالی روز یکشنبه معاونت اجتماعی انتظامی گنبدکاووس به ایرنا، سرهنگ نادعلی صادقی درباره جزییات این حادثه بیان داشت: پس از گزارش نزاع منجر به قتل در یک مراسم عروسی، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه ماموران، پنج متهم در رابطه با قتل انجام شده که دلیل آن رییشه در اختلافات قبلی داشت، شناسایی شدند.

سرهنگ صادقی اضافه کرد: با اقدامات تخصصی صورت گرفته ماموران پلیس آگاهی انتظامی گنبدکاووس، سرنخ‌هایی به دست آمد و براساس آن مخفیگاه متهمان شناسایی شد.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس ادامه داد: سرانجام با تلاش شبانه‌روزی و شگردهای خاص پلیس و طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهمان در مخفیگاه خود دستگیر و آلات قتاله از آنها کشف شد.

وی اظهارداشت: متهمان پس از دستگیری و تشکیل پرونده با قرار قانونی روانه زندان شدند.

سرهنگ صادقی باتاکید بر نظارت بیشتر خانواده‌ها بر رفتار جوانان و نوجوانان، خاطرنشان کرد: متاسفانه استعمال مواد روان‌گردان در فرد مصرف کننده، ایجاد توهماتی می‌کند و بعضا او را مبادرت به انجام جنایات و اقدامات غیر قابل کنترل می‌سازد.

وی افزود: به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم که با نظارت بر رفتار جوانان و نوجوانان خود از گرفتاری آنها در منجلاب اعتیاد پیشگیری کنند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا