استاندار گلستان گفت: بزرگترین مُعرف انقلاب اسلامی ایران در سراسر جهان، نام حضرت امام خمینی (ره) است که در ۱۴ خرداد ۱۳۶۷ دعوت حضرت حق را لبیک گفتند.

علی‌محمد زنگانه شنبه شب در پیامی به مناسبت سالگرد رحلت ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و سالروز قیام ۱۵ خرداد اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به خود می‌بالد که با پیشوایی و زعامت مردی خدایی و انسانی پیامبرگونه به بار نشسته است.

وی بیان کرد: بی‌تردید بر اساس فرمایش امام راحل انتظار فرج در نیمه خرداد محقق شد.

استاندار گلستان ادامه داد: با رهبری داهیانه و عالمانه امام امت و البته همراهی مردم شریف و ولایتمدار، انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به پیروزی رسید.

استاندار گلستان تاکید کرد: انتخاب امام خامنه‌ای مدظله العالی به عنوان رهبری انقلاب، اقدامی هوشمندانه و خردمندانه از سوی مجلس خبرگان رهبری بود که سکان جمهوری اسلامی را به انسان شریفی سپرد که حافظ دین خدا، مخالف هوای نفس و مطیع امر مولاست و باید خدا را برای وجود با برکت ایشان شاکر باشیم.

زنگانه با گرامیداشت سالروز واقعه خونین ۱۵ خرداد و تسلیت ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (‌ره) به همه مردم شریف استان، اظهار امیدواری کرد که رهروان راستینی برای امام راحل و نایب بزرگوار ایشان امام خامنه‌ای مدظله العالی باشیم.