روز گذشته تعدادی از رانندگان که برای سوخت رسانی خودروی خود به جایگاه بنزین بین گنبدکاووس و مینودشت مراجعه کرده بودند که پس از تکمیل سوخت رسانی خودروی آنها دچار مشکل فنی موتوری می شود که بعد از بررسی مشخص شد گازوئیل به‌جای بنزین وارد موتور خودروها شده و خودروها خاموش شده‌ اند و دیگر روشن نمی‌شوند.

تعدادی از شهروندان ضمن گلایه از یک جایگاه سوخت در محور گنبدکاووس-مینودشت اعلام کردند که روز گذشته خودروی آنها به دلیل استفاده از گازوئیل به جای بنزین دچار مشکل شد.

براساس گزارشات مردمی رسیده به دفتر خبرگزاری ایسنا استان گلستان، روز گذشته تعدادی از رانندگان که برای سوخت رسانی خودروی خود به جایگاه بنزین بین گنبدکاووس و مینودشت مراجعه کرده بودند که پس از تکمیل سوخت رسانی خودروی آنها دچار مشکل فنی موتوری می شود که بعد از بررسی مشخص شد گازوئیل به‌جای بنزین وارد موتور خودروها شده و خودروها خاموش شده‌ اند و دیگر روشن نمی‌شوند.

یکی از شهروندان در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: روز گذشته که برای سوخت رسانی به خودروی خود به جایگاه بنزین مراجعه کردم بعد از زدن بنزین ناگهان خودروی بنده دچار مشکل شد و دیگر روشن نشد که با امداد خودرو تماس گرفتم و بررسی آنها نشان داد به جای بنزین از گازوئیل استفاده شده است!

وی افزود: متأسفانه به دلیل این اتفاق دو روز اذیت شدم و هزینه دادم، حتی در آن روز به گفته کارشناس امداد خودرو، خودروهای زیادی که در جایگاه سوخت مذکور، بنزین زده بودند در جاده ماندند.

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان درباره جزئیات این ماجرا به خبرنگار ایسنا گفت: سوخت ارائه شده در جایگاه های مختلف از نظر کمیت و کیفیت دارای استاندارد قانونی است و هیچ گونه مشکلی ندارد.

مرتضی مقدس افزود: هر کدام از شهروندان که در این خصوص دچار مشکل شدند مدارک و مستندات را به ما ارائه کنند موضوع را پیگیری می کنیم و در صورت صحت ماجرا اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

  • منبع خبر : ایسنا