مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از واگذاری زمین به ۲۱۹ خانواده مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در این استان در دهه مبارک فجر و در قالب پویش خانواده مهدوی خبر داد.

مهدی ملک گفت: در راستای سیاست‌های دولت مردمی سیزدهم، وزارت راه و شهرسازی وظایف معینی در حوزه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارد.

ملک ادامه‌داد: تحویل زمین به خانواده‌های دارای سه فرزند به بالا از وظایف وزارت راه و شهرسازی در این حوزه بوده که اداره کل راه و شهرسازی گلستان تاکنون بخشی از این وظیفه را انجام داده است.

او افزود: تاکنون طی دو مرحله این اداره کل قرارداد واگذاری زمین رایگان را به ۵۱۲ خانواده در شهر‌های گرگان، کلاله، ترکمن، قرق و جلین در قالب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت واگذار کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان ادامه داد: همچنین در روز‌های آتی همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مرحله سوم واگذاری زمین به متقاضیان جوانی جمعیت انجام می‌شود.

ملک افزود: در همین راستا، در استان گلستان مراسم سومین مرحله واگذاری زمین رایگان به ۲۱۹ خانواده مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برگزار خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: با برنامه ریزی‌های لازم تلاش می‌شود تا به‌ تمامی متقاضیان واجد شرایط زمین تخصیص یابد.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان